Świątynia Wang – klasyka

Niesamowicie romantyczne, sakralne miejsce nazywane Świątynią Wang – tak, znajduje się ono na mapie Polski. Będąc na Dolnym Śląsku warto wybrać się do Karpacza, aby spędzić tu romantyczne chwile we dwoje. Bajkową scenerię buduje tu nie tylko drewniany kościółek, rodem przeniesiony z najpiękniejszych romantycznych historii. Klimat i całą romantyczną otoczkę tworzy otoczenie. Bajkowe otoczenie. Świątynia całkowicie wpisuje się w bajkową scenerię.

Wykonana z sosny, która jest bardzo trwała współgra z naturą. Wszystkie elementy połączone są ze sobą właśnie drewnem, nie znajdziesz tu ani jednego gwoździa. Zielona okolica, ścieżki. Mnóstwo drzew, krzewów i kwiatów – to miejsca w sam raz na romantyczną wycieczkę. Dlatego będąc w Karkonoszach, koniecznie zabierz tu ukochaną osobę. Można się tu wyciszyć, spacerować, wdychać magiczną atmosferę tego miejsca.

Karpacz to dobre miejsce na romantyczne wakacje – można pochodzić po górach, spacerować po parkach, a nawet wyskoczyć na jeden dzień do klimatycznej Pragi.