Zmysłowa Victoria Becham

Nigdy nie była tylko znaną żoną sławnego męża – Dawida Bechama, choć tak by się mogło niektórym wydawać. Victoria od najmłodszych lat ciężko pracowała na własne nazwisko, by w końcu spełnić marzenia i projektować ubrania. Świat poznał ją jako jedną z piosenkarek kultowego już zespołu Spice Girls. Tam piękna panna Adams poznała przystojnego piłkarza – po czasie porzuciła zespół, który z biegiem lat się rozpadł. Śpiewała trochę solowo, ale dopiero projektowanie przyniosło jej upragniony sukces.

Mama czwórki dzieci jest doceniana za kolekcje. Początki niestety nie były łatwe. Kolekcje nie przemawiały do publiczności, a niektóre nawet wycofano ze sprzedaży. Zajmowała się też projektowaniem torebek oraz wraz z mężem wypuściła linię kosmetyków. Jednak od niedawna wciąż o niej głośno – jej klasyczne stroje, charakteryzujące się prostotą i wygodą znów zachwyciły świat.

Pani Beckham naprawdę ciężko pracuje, co z pewnością przełoży się na ogromny sukces i będzie kojarzona ze znanymi projektantami, o czym marzy.