Battlefield

Seria gier Battlefield to typowa strzelanka pierwszoosobowa. Twórcy przenoszą gracza do wojennej rzeczywistości i wyposażają w cały arsenał broni. W pierwszej części wydanej w 2002 roku Battlefield 1942 gracz walczy w II Wojnie Światowej po stronie aliantów.

Ma do wyboru pięć państw biorących udział w walce z nazistami na froncie wschodnim, zachodnim, w Afryce i na Pacyfiku. Głównym celem gry, jest współpraca z innymi żołnierzami, mająca zmniejszyć liczbę punktów przeciwnika. Kolejne części gry przenoszą gracza w późniejsze światowe konflikty wojenne: wojnę w Wietnamie, na Bliskim Wschodzie, a także podczas fikcyjnych konfliktów między Stanami Zjednoczonymi i ich przeciwnikami w przeszłości i przyszłości.

Battlefield od swojej premiery w 2002 roku cieszyła się dobrymi recenzjami graczy i serwisów opiniotwórczych, gra zdobyła wiele nagród przyznanych przez Akademię Sztuk i Nauk Interaktywnych w kategorii Computer Game of The Year, Game of The Year, Innovation in Computer Gaming oraz Outstanding Achievement in Online Gaming.

www.elpueblo.com.pl https://warriorchairs.com/pl/product-category/sport-extreme/