Objawienie – Joanna Przetakiewicz

www.wolnomularz.pl

Do tej pory znana jako partnerka nieżyjącego już Jana Kulczyka. Dziś pracuje, a nawet już w pełni zapracowała na swoje nazwisko.

Bo nazwisko Przetakiewicz jest marką – nie tylko w Polsce, ale wręcz na całym świecie. Szerszej publiczności dała się poznać w programie „Project Runway”, gdzie wciela się w rolę jednego z jurorów.

Jej merytoryczne uwagi, konstruktywna krytyka i niewątpliwe ciepło i szacunek, jakim darzy uczestników tylko podnoszą jej pozycję na rynku mody. Jak to się stało, że od samego początku trafiła na sam szczyt? Jej dom modowy „La Mania” powstał przy wsparciu światowej sławy projektanta Karla Lagerfelda – a to musiało zwiastować sukces.

Tworzy ubrania zarówno do codziennego użytku, jak i na wielkie wyjścia. Projektuje dla wielu polskich gwiazd, także suknie ślubne.

Kreatorka ma dopiero niespełna 50 lat, wiele lat twórczej pracy przed nią. Skoro już teraz osiągnęła taki sukces, kto wie co będzie za kilka lat? Przedsiębiorcza i kreatywna była od zawsze, nic tylko czekać na kolejny sukces!.

rękawice termiczne