Ubrania unisex bez fasonu?

www.bepieczniwpasach.pl

Ubrania unisex to ubrania o dość prostym kroju. Na próżno wymagać tego, by ubrania unisex miały skomplikowany fason jeśli już na początku założenie było takie, że mają być to ubrania pomyślane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wiadomym jest fakt, że sylwetka damska różni się w znacznym stopniu od sylwetki męskiej.

Dlatego fason ubrań musi być jak najbardziej prosty. Minimalizm to główna cecha ubrań unisex. Mówi się o tym, że nie każdy będzie dobrze wyglądał w ubraniach unisex, bowiem nie na każdego dany ciuch będzie pasował.

Czasem koszulka może być źle skrojona, spodnie za małe w udach, a koszula będzie odstawała w miejscach, gdzie powinna leżeć nienagannie. Należy wiedzieć, że ubrania unisex nie są ciuchami spersonalizowanymi. Mają być to luźne, a przez co wygodne ubrania.

Czasem może zdarzyć się tak, że ubrania będą miały taką samą rozmiarówkę dla kobiet, jak i mężczyzn. W takiej sytuacji pani czy pan, którzy odbiegają nieco od standardowych rozmiarów mogą czuć się rozczarowani tym, że ubranie unisex nie będzie pasowało.

www.mjm.pl Ubrania Jerry Shepherd